کتاب افشاگر

اثر جان گریشام از انتشارات کتابسرای تندیس - مترجم: محمد قصاع-ادبیات انگلیس

وکيلي مرموز از يک قاضي فدرال آمريکا به جرم تباني با مافياي ساحل غربي آمريکا شکايت مي‌کند. هدف او دريافت جايزه‌اي است که بنا بر قانون به افشاگران قضات فاسد تعلق مي گيرد.

اما هيچ‌کس گمان نمي‌کرد، اين شکايت به نبردي سخت و خطرناک با مافياي آمريکايي بينجامد و عده‌اي بي‌گناه کشته شوند و آسيب ببينند...

با جان گريشام همراه شويد و بار ديگر از قدرت قلم او لذت ببريد.


خرید کتاب افشاگر
جستجوی کتاب افشاگر در گودریدز

معرفی کتاب افشاگر از نگاه کاربران
خواندن خوب در مورد اینکه چگونه محققان قضات با کمک FBI توانستند نه تنها یک قاضی فاسد، بلکه یک خانواده جرم و جنایت که از نفوذ قاضی بهره مند شوند، کاهش یافتند.

مشاهده لینک اصلی
ویستلر جون گریشام همیشه یک رمان خوب را می نویسد و این یکی خوب بود، اما نه چندان خوب از آخرین کتاب های او. من نمی توانم انگشت خودم را بر روی چیزی که از دست رفته بود برسانم اما چیزی کم نداشت. همه چیز و همه چیز هنوز هم خوب بود و من را از خواندن او متوقف نخواهد کرد.

مشاهده لینک اصلی
هیجان انگیز قانع کننده به اندازه کافی خوب و خوب نوشته شده، بدون رسیدن به هر سطح عالی، و شاید فقدان بخش واقعی هیجان انگیز. پایان دادن به پیش بینی قابل پیش بینی بود و فقط یک مسئله برای رسیدن به آنجا بود. به آرامی و پایدار به عنوان او می رود ... 3.5 ستاره (گرد کردن!)

مشاهده لینک اصلی
بسیار هیجان، شما را در لبه صندلی خود نگه دارید، سخت برای قرار دادن نوع کتاب! Grisham می تواند مطمئن هیجان انگیز حقوقی قانونی را بنویسد.

مشاهده لینک اصلی
4 ستاره برای جان گریشام من !!! همه می گویند .... این یک بادکنک بزرگ سوت خوانده شده !!!!

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب افشاگر


 کتاب سلجوقیان
 کتاب من رو یادت هست
 کتاب داستان های عجیب هنری شوگ
 کتاب تاریخ علم (جلد 3)
 کتاب خیلی کم....تقریبا هیچ
 کتاب بنیادگرای ناراضی