کتاب جانوران شگفت انگیز و زیستگاه آن ها

اثر جی.کی. رولینگ از انتشارات کتابسرای تندیس - مترجم: ویدا اسلامیه-ادبیات انگلیس

J.K. اولین فیلمنامهنویسی Rowlings در این نسخه هیجانانگیز Hardcover از جانوران فوقالعاده و جایی است که فیلمنامه آنها را پیدا کرده است. هنگامی که نیوت اسکاماندر Magizoologist می رسد در نیویورک، او قصد دارد که اقامت خود را فقط یک توقف کوتاه است. با این حال، زمانی که پرونده جادویی آن نابجا و برخی از جانوران خارق العاده Newts فرار می کند، برای همه دچار مشکل می شود ... جانوران فوق العاده و از کجا پیدا کردن آنها نشان از اولین فیلمنامه نویس J.K. رویلینگ، نویسنده کتابهای محبوب و پرفروش هری پاتر محبوب و بین المللی است. این بازی دارای شخصیت های قابل توجه است، این حماسه، داستان داستان با ماجراجویی بسته بندی شده در بهترین حالت است.


خرید کتاب جانوران شگفت انگیز و زیستگاه آن ها
جستجوی کتاب جانوران شگفت انگیز و زیستگاه آن ها در گودریدز

معرفی کتاب جانوران شگفت انگیز و زیستگاه آن ها از نگاه کاربران
به عنوان یک جادوگر مناسب (مرد متولد)، من مجبور شدم یک نسخه از این کتاب را به عنوان پروفسور دومبلدور در پیش گفتار اعلام کرد که \"خانواده شگفت انگیز بدون نسخه ای از این کتاب کامل است.\" بنابراین من هیچ وقت تلف نکردم خودم یک نسخه از Flourish و Botts! تکثیر تکراری خودم از هری پاتر، و من آن را بسیار لذت بردم، به ویژه پیشگفتار پروفسور دامبلدور! شما فقط بخشی از پیشگویی خود را بخوانید تا متقاعد شوید که این کتاب را بخوانید. اما چیزی که حتی بیشتر از آن لذت بردم، رون، هری و هرمیون بود که بر روی صفحات تصادفی کتاب نوشته شده بود. فقط چند نمونه وجود دارد: \"هری عاشق ناله و بیراهه\" (بهااها!) \"ممنوعیت 1965 پرورش تجربی باعث ایجاد گونه های غیر قانونی شده است.\" --- \u0026 gt؛ اما هیچ کس به هقرید گفت: \"من کاملا مطمئن هستم که رون که ACROMANTULA را با 10 ایکه طبقه بندی کرده است. (Lol!) Billywig، Gnomes، Kneazles و البته Hippogriffs برخی از موجودات جادویی مورد علاقه من هستند! این بهترین کتاب آموزشی است! این اطلاعات آموزنده، خلاق، هوشمندانه نوشته شده یا دقیق تر، بسیار نازک نوشته شده، سرگرم کننده و البته جادویی است! این تجربه جادویی من طول می کشد و من نمی توانم خودم را از پایان دادن به جملات من با علامت تعجب جلوگیری کنم! آن مانند جی.ک. (بله، ما که نزدیک است) دقیقا می داند که من نیاز دارم! متشکرم! \u0026 lt؛ 3 حالا برای فیلم بیشتر هیجان زده شده است! مهمتر از همه، تولدت مبارک تولد من به دوست فوق العاده من، Trixi! (نام او را برای بررسی خود کلیک کنید، اوه و روز 5 مارس تولد واقعی او است). ممکن است شعله شادی هرگز از زندگی تان بیرون نرود، دوست من! \u0026 lt؛ 3

مشاهده لینک اصلی
مرلینس ریش !!!\nمهم: این کتاب مرجع اصلی است که توسط JK روولینگ منتشر شده است و نه فیلم سازی در سال 2016 با همان عنوان. GOTTA CATCH EM ALL!\nاین کتاب مرجع در مورد حیوانات جادویی در جهان هری پاتر واقعا فوق العاده است در حالی که من هیچ شکی ندارم که تصمیم گیری از سازگاری فیلم در مورد این کتاب مرجع اساسا به نگه داشتن @ milking @ گاو جادویی حماسه هری پاتر، در حال حاضر که من در نهایت کتاب مرجع را خواندم، باید اعتراف کنم که در اینجا فیلم های زیادی وجود دارد که در فیلم ها استفاده می شود و حتی موجودیت های متعددی را که هرگز در مورد رمان های قصه نگفته اید، به صورت خودکار یاد می گیرید. حیوانات مانند اژدها، قنتورها، میمون ها، basilisks و حتی آکرومانتول ها، شما نیز درباره بسیاری از جانوران خارق العاده دیگر با اطلاعات دقیق در مورد هر یک از آنها و هرگز در هفت رمان از سری را ببینید. JK رویلینگ یک کار جادویی در اینجا انجام داد! واقعا شگفت انگیز تخیل و جزئیات آن است که او در اینجا توسعه یافته است، حتی بیشتر چشمگیر در نظر گرفتن که بسیاری از این موجودات هرگز در حماسه ظاهر نشد.همچنین، شما در مورد تمام سیاست های پشت تعریف نحوه کنترل این حیوانات حتی در زمان قبل از وجود وزارت سحر و جادو! البته، در طی دوره وزارت، حتی مشخص کردن اینکه پیچیدگی و ناهماهنگی بودن برخی از موجودات به راحتی به عنوان موجودات به جای حیوانات دیده می شود، قطعا این یک خواندن سریع و جذاب جذاب از دنیای جادویی هری پاتر است.

مشاهده لینک اصلی
من کتاب Original Fantastic Beasts را 3.5 ستاره دادم، اما این نسخه نشان داده شده است SO FREAKING DORGEOUS آن را ارزش کمتر از 5 ستاره دارد. خدای من.

مشاهده لینک اصلی
(3.5؟) من واقعا مقدمه را دوست داشتم، اما ناامید شدم که هیچ تصویری از هر جانور وجود ندارد. با این حال، همیشه خوب است که به آن جهان بروم!

مشاهده لینک اصلی
â € œWarner Bros. در تاریخ 12 سپتامبر 2013 اعلام کرد که J.K. راولینگ اولین فیلمنامه خود را با «Beasts of Fantastic» و جایی که برای پیدا کردن آن، اولین بار در سری فیلم های جدیدی که بخشی از همکاری خلاقانه خود با J.K. رویلینگ این فیلم ها توسط کتاب هری پاتر و همینطور کتابی با عنوان اسطوره ای نوشتۀ نیوت اسکامرنت الهام گرفته شده است. بازگشت به جادوگران و جادوگران و جادوگران جادویی و جادوگران و فاظلاعات جادویی همه چیز را که من دوست دارم و همه چیز را دوست دارم، هوگوارتز فکر می کنم که ما به عقب برمی گردیم یک فیلم برای یک کتاب که در یک کتاب ذکر شده است، و سپس به یک کتاب واقعی بر اساس این کتاب در کتابی ذکر شده است؛ من به آرامی دیوانه می شوم و من دوباره شلیک می کنم و من خیلی عصبانی شده ام تا چیزی جدید به نظر برسد؛ زیرا دو سال گذشته، با در نظر گرفتن این واقعیت، تمام این کارها را انجام می داد، اما نه، در حال حاضر یک سری کامل جدید نوشته شده توسط JK روولینگ دریافت کردم و شما می دانید که این به معنی این به معنای تنها قطعات است که او فکر می کند arent مهم است قطع خواهد شد بیش از قربانی کردن شخصیت developmentno فداکاری خطوط طرح بهترین چیز در مورد این است که ما donâ € ™ T حتی باید نگرانی در مورد فیلم که گریه می کند چرا که JO € ™ S نوشتن ITim رفتن به عبور از FANTASTIC TEARS ND جایی که آنها را تحمل

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب جانوران شگفت انگیز و زیستگاه آن ها


 کتاب ستون های زمین
 کتاب رومئو و ژولیت
 کتاب بازار خودفروشی
 کتاب گام به گام با آقای گام
 کتاب من ملاله هستم
 کتاب ویروس چشم قرمز