کتاب خرسی به نام پدینگتن

اثر مایکل باند از انتشارات ماهی - مترجم: بهمن دارالشفایی-ادبیات انگلیس

خرسی به نام پدینگتون اولین کتاب از مجموعه داستان‌های «پدینگتون» است. شخصیت پدینگتون را مایکل باند، نویسنده‌ی انگلیسی، حدود ۶۰ سال پیش خلق کرد. پدینگتون خرسی است که از قلب پرو آمده و در ایستگاه قطار با خانواده‌ای انگلیسی آشنا شده و با آن‌ها زندگی می‌کند. باند در طول سال‌ها داستان‌های زیادی بر اساس این شخصیت‌ها نوشت. این داستان‌ها تا به حال در قالب ۱۳ کتاب منتشر شده‌اند. هر کدام از کتاب‌ها شامل هفت یا هشت داستان کوتاه است که در هر داستان ماجرایی برای پدینگتون پیش می‌آید؛ یک‌بار سوار مترو می‌شود، یک‌بار به خرید می‌رود، یک‌بار برایش جشن تولد می‌گیرند و... این مجموعه تاکنون به ۳۰ زبان ترجمه شده و بر اساس آن فیلم سینمایی و مجموعه تلویزیونی هم ساخته شده است.


خرید کتاب خرسی به نام پدینگتن
جستجوی کتاب خرسی به نام پدینگتن در گودریدز

معرفی کتاب خرسی به نام پدینگتن از نگاه کاربران
من همچنین داستان نه تنها یک کتاب کشف را دوست داشتم. یک کتاب فقط می تواند خیلی ناز باشد. DY '\u003e

مشاهده لینک اصلی
ПРدرجه سانتی Ð'ингÑ، ън Ðμ ÐμÐ'но много Ñ ‡ D ° Ñ € овно мÐμÑ ‡ Ðμ، D ° DN N، Ð¾Ñ DDN، Ðμ € N N Ñ Ð½Ðμго ноÑ، уюÑ، B ¸ ° ÑƒÑ Ð¼Ð¸Ð²ÐºÐ :)

مشاهده لینک اصلی
این کتاب خیلی خوب است که باعث پیچیدن انگشتان من می شود. آقای و خانم براون در ایستگاه Paddington برای جمع آوری دختر خود را هنگامی که آنها کشف خرس کوچک است. یک بی رحم کننده، او از تاریکی پرو تنها با یک فنجان مارمالاد برای حفظ او آمده است. خانم براو تصمیم میگیرد که او را به آنجا برساند. وقتی نام واقعی او ظاهرا دشوار است، او را Paddington christens. تقریبا بلافاصله، Paddington تبدیل به یک عضو بسیار دوست داشتنی از خانواده، به رغم تمایل خود برای بدبختی و ضرب و شتم و بقیه کتاب جزئیات ماجراهای خود را به عنوان او در محیط های ناآشنا پیدا می کند. بسیاری از طنز در این کتاب بسیار شگفت انگیز است - زمانی که ما برای اولین بار با Paddington ملاقات کردیم او \"حادثه با یک بون\"، جایی که او خود را در قالب مربا و کرم پوشیده شده است، و این موضوع در سراسر کتاب ادامه می یابد. علاوه بر این، همچنین برخی از گفتگو های کمیک درخشان، به ویژه از شخصیت های محیطی وجود دارد. به عنوان مثال، پس از حادثه ناهار، براونز یک تاکسی به خانه می برد. راننده ناراضی به نظر می رسد Paddington بالا و پایین قبل از اعلام، â € ~ بی ضرر اضافی است، â € او گفت: rufffly. خرس های چسبنده دو برابر بیشتر است. از آنجا که Paddington یک غریبه در یک سرزمین عجیب و غریب است، به او اجازه می دهد تا موقعیت های معمول و موقعیت های مختلف را کاملا متفاوت ببیند و من فکر می کنم این جنبه ای است که کتاب را جذابیت می دهد. از طریق Paddington، ما می توانیم جهان را از طریق ترکیبی از چشم های یک کودک و یک خارجی ببینیم. من فکر می کنم این جنبه این کتاب را مقدمه ای عالی برای تفکر درباره اینکه چه چیزی ممکن است مانند رفتن و زندگی در یک کشور دیگر، دور از خانواده و دوستان و چگونگی انطباق با زندگی جدید ما باشد. همانطور که طنز در کتاب بسیار آرام است و Paddington ساکن در یک دنیای بسیار امن است، من فکر می کنم این خوب است برای کودکان جوانان بین سال های 5 و 8 خواندن خوب است. با توجه به عنصر slapstick، من فکر می کنم به خوبی برای توسعه کودکان کار می کند توانایی € ™ برای پیش بینی. من قطعا از این کتاب برای خواندن راهنمایی در سالهای 2 و آمپر؛ 3

مشاهده لینک اصلی
بررسی من بر اساس نسخه صوتی-سی دی این داستان است. پس از مهاجرت از آمریکای جنوبی - Darkest Peru، خرس پدینگتون جوان خود را در بریتانیا پیدا می کند! او به زودی خود را برای مراقبت و مراقبت از خانواده براون پیدا می کند. اگر از لذت و سرگرمی خانوادگی نازک لذت ببرید، احتمالا این داستان سرگرم کننده را دوست دارید. سرگرم کننده شروع می شود زمانی که Paddington خرس تصمیم به حمام گرفتن! هنگامی که آقای براون و جودی کشف برخی از قطره از آب از طریق سقف، می شود آشکار است که Paddingtons در برخی از نوع دشواری! خوشبختانه، با کمی کمک از جودی و جاناتان، این همه به خوبی به پایان می رسد. هنگامی که Paddington می رود، می توانید از سرگرمی های بیشتری انتظار داشته باشید. هنگامی که او در زیر زمین سفر می کند، او با یک پله برقی مواجه است. آن را خیلی طولانی قبل از بازرس نیاز به کلمه ای با او! من واقعا دوست داشتم ماجراجویی خود را در ساحل. متاسفانه برای Paddington، همه چیز به برنامه ریزی نمی رود. او تصمیم می گیرد که در یک مسابقه شن و ماسه شرکت کند - اما مدت ها قبل از آن که هس گم شود! خانواده بارون با نگرانی کوره در می آیند، تا زمانی که متوجه جمع جمعیت زیادی در اطراف اسکله شوند. سوء ظن آقای براون درست است. آنها در نهایت پدینگتون را با خبرنگاران صحبت می کنند. با برخی از کلمات با دقت انتخاب شده، همه با داستان Paddingtons مجذوب! آقای براون تصمیم می گیرد تا قبل از Paddington بیرون بیاید. فصل نهایی پدینگتون را با بهره گیری از جشن تولدش پیدا می کند! برجسته بودن زمانی که او با مجموعه جدید سحر و جادو خود را آزمایش می کند! مهمانان او برای یک شکم پر از خنده، تا زمانی که یکی از ترفندهای او اشتباه است! با این وجود، هیچ آسیبی ندید! آقای براون نمیتواند کمک کند، اما در مورد نتیجه نهایی شگفت زده شده است. چهار داستان بسیار سرگرم کننده برای لذت بردن وجود دارد. من متوجه شدم که روایت مشتاق استفن فری، واقعا بعد دیگری را به داستان داستان اضافه کرد. من مشتاقانه منتظر داستان های بیشتری درباره خرس Paddington هستم!

مشاهده لینک اصلی
جودی یکی از دستانش را گرفت. Come همراه Paddington. خوب، شما را به خانه می برد، و شما می توانید یک حمام خوب و گرم داشته باشید. سپس می توانید به همه ی من در مورد آمریکای جنوبی بگویید. من مطمئن هستم که شما باید بسیاری از ماجراهای فوق العاده داشته باشید. @ @ من دارم، @ Paddington گفت: صادقانه. @مقدار زیادی. چیزهایی که همیشه برای من اتفاق می افتد. من این نوع خرس را دوست دارم @ Buku ini menceritakan kisah beruang selain وینی پیف. باتری آکبند بخرید و آن را بخرید. Paddington berpertualang ke لندن singkatnya دان bertemu dengan keluarga براون di suatu مترو. Keluarga براون adalah keluarga aneh yang tidak lazim (dlm arti yang baik) dengan masing-masing memiliki karakter menarik. خانم برون Percaya pada Paddington، beruang kecil، pintar، dan konyol yang bisa bicara، yang bercerita jika di terlantar di stasiun dan tidak tau harus kemana untuk mencari rumah di لندن، jadi keluarga ini membawanya pulang. کارنا دی لیکو دان پینتار آپا یانگ ترجیجی سات دی سمپلای دیروماه مانکا؟ سات دی مندی بانایاک! :)) kejadian menarik yang sama juga saat di pergi shopping dan ke pantai. این یک داستان عالی است. این مطلب را بخاطر بسپارید و به ما بگوئید که این عینک آفتابی با نام Paddington دنجان تگ @ مراقبت از این خرس است. Ia banyak menemukan hal yang baru dan menarik، dan aku tertawa terbahak-bahak dengan semua tingkahnya. Pasti lebih menyenangkan jika aku bisa membacanya saat masih kecil. \u0026 lt؛ 3

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب خرسی به نام پدینگتن


 کتاب هری پاتر
 کتاب کشتی نو عروسان
 کتاب ماه عسل در پاریس
 کتاب فرزند پنجم
 کتاب باز هم من
 کتاب شهر و شهر