کتاب خلیج نقره ای

اثر جوجو مویز از انتشارات میلکان - مترجم: یاسمن فروغی فر-ادبیات انگلیس

کتاب «خلیج نقره‌ای» اثر نویسنده انگلیسی، جوجو موی است
که با عنوان انگلیسی Silver Bayدر سال 2007 میلادی به چاپ رسیده است.
این نویسنده موفق جوایز ادبی زیادی را کسب کرده و کتاب‌هایش به زبان‌های مختلفی در دنیا ترجمه شده است.

این نویسنده موفق جوایز ادبی زیادی را کسب کرده و کتاب‌هایش به زبان‌های مختلفی در دنیا ترجمه شده است.
در این کتاب داستان مردی به نام مایک درامر روایت می‌شود کخ برای راه ‌انداختن تجارتی پرسود قصد دارد از بندری در لندن به سمت استرالیا حرکت کند. اما این تصمیم، حوادثی را سر راه وی قرار می‌دهد که به شدت زندگی وی را تحت تاثیر قرار می‌دهد. در این رمان نویسنده سعی کرده است داستان را از زاویه دیده اکثر شخصیت‌های داستان روایت کند و این عامل سبب شده است که مخاطب داستان نه تنها با این شخصیت‌ها در طول داستان آشنا شود و علایق و زندگی آن‌ها را درک کند بلکه تصویری کلی از حوادث رمان نیز به دست می‌دهد.


خرید کتاب خلیج نقره ای
جستجوی کتاب خلیج نقره ای در گودریدز

معرفی کتاب خلیج نقره ای از نگاه کاربران
عاشق کتابهای Moyes! این رمان هم قلب من را به سرقت برده و من را بسیار گریه کرده است. زیبا، شدید، شدید و قانع کننده. خوب بیچاره!

مشاهده لینک اصلی
ایده آل Id این کتاب را 2.5 از 5 - 2 به نظر می رسد بیش از حد خشن، 3 به نظر می رسد کمی بیشتر از آن واقعا ارزش دارد. Jojo Moyes Silver Bay یک پیچ و تاب وحشتناک قلب را به داستان معمول مثلث عشق جوجه افزوده اضافه می کند. مايوس در استراليا و لندن مجموعه اي از شخصيت هايي را ايجاد کرده که شما را در آن جريان مي دهد و شما مي خواهيد در مورد زندگي آنها بياموزيد. به زودی متوجه شدم که در جزئیات پیچیده مایک، لیزا، هانا، کتلین، گرگ و همکارانش مشتاق شناختن داستانهایشان بود. نوشته شده از دیدگاه شخصیت های Moyes، رمان حرکت می کند یکپارچه بین آنها (چیزی است که، به نظر من، سخت است برای انجام کار بدون گیج کردن خواننده خود و یا استفاده از کلیشه ها در هنگام تعیین شخصیت). در نتیجه این روش هر فصل به خواننده بیشتر بینش داد، دیدگاه شخصی شخصیت های مختلف را آشکار می کند و خواننده را ناامن می کند به آنچه که واقعا درباره شخصیت ها فکر می کند (و در واقع، آنچه واقعا باید در مورد آنها فکر کند!). در حالی که از رمان لذت می بردم و ناامید بودم تا نتیجه نهایی را بیابم، متوجه شدم که این طرح، بین مسیر پیش بینی شده داستان عاشقانه پیش بینی شده و چرخش های هوشمندانه (که متاسفانه بیشتر و قابل پیش بینی تر است و در بعضی موارد کمتر قابل باور است، به عنوان رمان رفت بر). تجربه خواندن من کمی ناخوشایند در یکی از صحنه های دراماتیک رمان بود (ممکن است افراد دیگر این کار را ادامه دهند). اگر شما علاقه مند به چهره اصلی باشید (برای جلوگیری از اسپویلرها)؛): طوفان اتفاق می افتد و تلفن های تلفنی پایین می آیند، اما بعد از آن یک تماس تلفنی در یک لحظه حیاتی دریافت می شود و به این ترتیب کاراکترها را در عمل بسیج می کند، برای تلفن های همراه برای بازگشت و هشدار بیشتر مردم از وضعیت. بله، من سرش را نیز در مورد آن خراشیدم. در مجموع، من این رمان را دوست داشتم، اما از کارهای مؤسسه دور است. آن را نیز به عنوان \"دختر شما پشت سر گذاشت\"، اولین رمان Moyes من خواند و من کمی ناامید به صادقانه نوشته شده است. اما هنوز هم، یک کتاب خوب برای خواندن در صبح روز می گذرد (و آن را به من رؤیای سفر به استرالیا، که به سختی یک چیز بد است.)

مشاهده لینک اصلی
Lété، j'apprécie پیدا کردن خوانش Chouilla @ @ بیهوده @ معمولا. حتی اگر این رمان است که به وضوح میلی آمپر ¢ © تینا تپه زیست محیطی ابعاد à © با یک آرگومان به اندازه کافی قوی برای صرفه جویی در نهنگ ها و دیگر CA © TACA © ها، من نمی توانم انکار کنار او © @ @ عاشقانه که طول می کشد به من مکان عالی در تاریخ. اگرچه این واقعا سبک ادبیات مورد علاقه من نیست، من واقعا دوست دارم کدها را در جلسات تابستانی خود پیدا کنم. این سبک، شیرین و کمی گمراه کننده است، این چیزی است که من در تابستان میخواهم و میخواهم. و این رمان زیبا، همه چیزهایی را که برایم آمده بود به من داد. شخصیت ها بسیار مشتاق هستند و این احساس به ویژه با ریتم رمان از زمانی که هر فصل به طور متوالی نقطه نظر شخصیت های اصلی را تصویب می کند، تقویت می شود. بنابراین دیدن تاریخ از یک زاویه متفاوت، به طور متوالی، احساس بسیار دلپذیری را به عنوان محرک هر یک می دهد. این کثرت راویان می توانست همه چیز را کمی آشفته کند. اما © CA شد شمارش نیست بر روی قلم ایستگاه جوجو مویس لا © و زیبا © قادر، که باعث می شود همه چیز simbrique senchaîne و با سیالیت بزرگ © © .Jai هر یک از شخصیت نقره ای خلیج ستایش و بستن کتاب پس از خواندن او مانند یک خداحافظ کمی دردناک صدا. © Jaurais ستایش از در نشست خود و به اشتراک گذاری برخی از زمان با آنها را در گوشه ای کوچک آنها را از بهشت، به قایقرانی چند ساعت در من موبی با لانس و Yoshi قبل از پیوستن به lhÃ'tel کاتلین که در آن به جعل یک © پوشش غذای خوشمزه © زندانی نیز ریخته برخی از اشک را در شرایط دشوار ... Quon پاسخگویی © سر است: با وجود © à © حمایت زیست محیطی برای حفاظت از زندگی دریایی در پس زمینه، این رمان شامل بسیاری از کدهای عاشقانه با پایان شاد خود اجتناب ناپذیر است. اما این سیل احساسات خوب گاهی اوقات خیلی خوب است! دیدن lobscurità © بعدی، نور می تواند بهار و قوی واقعا باعث می شود خوب با اخلاق =)

مشاهده لینک اصلی
من این کتاب را در نمایشگاه کتاب در سال 2011 در طول زمان H خریدم، چرا که به عنوان Canochinha به اندازه کافی دوست داشت، من فکر کردم آن را به من ارائه خواندن لذت بخش است. متاسفانه با گذشت زمان و شده اند قرار دادن کردن خواندن خود را، اما من فکر کردم آن کتاب را برای دسته @ عاشقانه از کتاب Bingo.à ‰ یک کتاب که لمس سطوح ما vários بود، پرداختن به برخی موضوعات مانند dÃficeis از دست دادن و violência، اما همچنین © متر در amor.Alerta ما را به شر که têm به طبیعت و محیط زیست طبیعی انجام می شود، به عنوان TAMBA © متر هنوز هم برخی از explicaçÃμes بر رفتار دلفین ها و baleias.A داستان ها à © همیشه در اول شخص با شخصیت های vários روایت، و بر خلاف آنچه ممکن است فکر کنید، آیا £ اشتباه گرفته می شود، آوردن ما £ sensaçà شخصیت های واقعی که می تواند احساسات و ترس خود را احساس .برای گاهی اوقات من احساس coraçà £ وسط تنگ و چشم به ماندن húmidos و من به شما بگویم، که با وجود پایان خوش، previsÃvel این گالیم © نرو، ما باید یک رویداد تعجب است که من عاطفی.

مشاهده لینک اصلی
اگر بخواهید کمی فرار از زندگی واقعی داشته باشید، این کتاب ممکن است نیاز داشته باشد. این یک داستان شیرین بود که در آن همه چیز در یک قدم کوچک در انتها گره خورده است. من این را دوست داشتم حتی اگر کمی پیش بینی شده بود. همچنین یکSave the whales @ و @ @ Dolphins @ @ را نگه داشته شد زیرا یک رفت و آمد بزرگ می خواست حرکت به Little ole Silver Bay. این کتاب در مورد مبارزه واقعی که در صورتی که این کتاب برای پرتاب واقع گرایانه در نظر گرفته شده بود، برداشته شود، اما این امر نداشت. و برای من این درست است. این به اندازه کافی در طرح قرار گرفت تا جالب توجه باشد. من فکر می کنم این همان چیزی است که Jojo Moyes در داستان هایش به خوبی انجام می دهد. همیشه یک قدم عمیق برای داستانهایش وجود دارد که با برخی از پیچیدگی های خلاقانه است. بعضی از عناصر به نظر می رسید از میدان چپ خارج می شدند، اما Id فقط یک بعد داشتند. بنابراین 3 ستاره.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب خلیج نقره ای


 کتاب مشاهیر علم
 کتاب جورج اورول
 کتاب ج مثل جادو
 کتاب علی بابا
 کتاب اغوا
 کتاب مشاهیر علم