کتاب راهنمای کهکشان برای اتواستاپ زن ها

اثر داگلاس آدامز از انتشارات نشر چشمه - مترجم: آرش سرکوهی-ادبیات انگلیس

داگلاس آدامز این رمان را سال ۱۹۷۸، در قالب فصل‌های به‌نسبت مستقل اما پیوسته، به عنوان داستان‌های دنباله‌دار کوتاه برای رادیو بی‌بی‌سی نوشت و سال ۱۹۷۹ در قالب رمان منتشر کرد.
رمان راهنمای کهکشان برای اتو‌استاپ‌زن‌ها با استقبالی کم‌سابقه رو‌به‌رو شد و آدامز چهار جلد دیگر این رمان را با عنوان‌های «رستوران آخر دنیا»، «زندگی، دنیا و همه‌چیز»، «خداحافظ و ممنون از اون‌همه ماهی» و «بیشترش چیز خاصی نیست» در سال‌های ۱۹۷۹ تا ۱۹۹۲ خلق و منتشر کرد.

راهنمای کهکشان برای اتو‌استاپ‌زن‌ها هم عنوان جلد اول و هم نام مجموعه‌ی پنج‌جلدی این رمان است.


خرید کتاب راهنمای کهکشان برای اتواستاپ زن ها
جستجوی کتاب راهنمای کهکشان برای اتواستاپ زن ها در گودریدز

معرفی کتاب راهنمای کهکشان برای اتواستاپ زن ها از نگاه کاربران
من این کتاب را کاملا نادیده گرفتم. من معمولا قبل از دیدن فیلم وقتی که آن را در سینماها پخش می کنم، کتاب ها را می خوانم و بنابراین این کتاب را خوانده ام. اگر یک نقطه در تمام طاقت فرسائی خود را به عنوان پروسه پنهان شده بود، آن را از دست دادم. وقت خود را صرف خواندن این کتاب نکنید. و در صورت امکان، فیلم بدتر شد.

مشاهده لینک اصلی
خوب، این یک بررسی دقیق نیست، آیا این است؟ راهنمای Hitchhiker به کهکشان یک کمدی تخیلی با دوز خوب فلسفه، تعداد زیادی از شخصیت های دوست داشتنی و یک طرح ingeniously پوچ است. شما احتمالا این چیز را می خوانید و تعجب می کنید که چه چیزی باید در مورد آن بگوید. همانطور که معلوم است، احتمالا خیلی زیاد نیست که قبل از آن شنیده باشید. بنابراین، به جای آن، من در مورد دادن به شما 42 افکار سریع در رمان گفتم. اما پس از آن، این نیز به نظر می رسید بیش از حد دلهره آور موضوع مورد نظر نوشتن و تقریبا قطعا چیزی ناخوشایند برای خواندن است. منظورم این است که واقعا به سمت وسطی چنین لیستی بروید و فقط به لیستی از میان وعده هایی که در بین خواندن خوردم می روم. در عوض همه اینها، مختصر است. من این را خیلی دوست دارم. این یک شگفتی خوب از سخت افزارهای علمی تخیلی بود، من خودم را از دیرباز خواندم و یادآور خوبی بود که در این ژانر وجود دارد. صحبت از: آیا ما خیلی چیزهای دیگر فانتزی خنده دار وجود دارد؟ اگر چنین است، به من اجازه دهید در نظرات نظر بدهم. متشکرم به fiancà © من برای قرار دادن این یکی تا برای مدت طولانی است. من دوست دارم همه کسانی که از LOL استفاده می کنند، زمانی که کتاب منتشر شد، و نه اینکه چگونه همه ما امروز LOL. این یک هدیه عالی بود که سالها پیش بود، اما من نگران بودم که اگر آن را بخوانم، ممکن است یک کرم چاله باز شود تا آن را در گذشته دور از تمدن بیگانه دور قرار دهد. و من فکر می کنم همه ما می دانیم که چطور چنین چیزی اتفاق می افتد. در اینجا چندین نوشتن عالی بین این صفحات وجود دارد. بسیاری از آن از زبان ساده، پورتمنتوس و واژه های بیگانه وحشیانه ای استفاده می کند تا جهان را که ممکن است در آن اتفاق رخ دهد، انتقال دهد. اغلب این اتفاق می افتد (نگاه کنید به: نهنگ اسپرم نابالغ). من کمی سرگرم کننده بودم و با بقیه کتاب ها در omnibus در سال بعد لمس کردم. من فکر می کنم که هر بار که بخواهم خنده خوبی داشته باشم، یا به چیزی کمی سبک تر نگاه می کنم.

مشاهده لینک اصلی
در طول یک جلسه باغبانی بسیار طولانی (و یک خیلی کوتاه) به این موضوع گوش فرا دادم، و این باعث شد که من را از طریق بیت های خسته کننده، عرق و کار سخت نگهدارم. به عنوان بخشی ازtrio @ عجیب و غریب اینجا ( با این حال، می گویم، نمی دانم اگر چنین چیزی را بخواهم بخاطر داشته باشم و آن را تمام توجه خود را به آن اختصاص دهم، نه اینکه استفن فرای آن را در گوشم به من بدهد. من فکر می کنم هنوز از آن لذت بردم آن، اما شاید نه چندان، و قطعا نمی خواهد از طریق آن را به سرعت در حال.)

مشاهده لینک اصلی
این خنده دار بود، اما من واقعا چیز علمی-تخیلی-طنز آموختم. من نمی گویم که به هیچ وجه بد بود، من نمی توانستم با این داستان ارتباط برقرار کنم، مانند بسیاری از دوستان گرامی دیگر من. او را به استفن فرای برای آنکه به طرز وحشیانه ای روایت کنید، دوست داشتم، به او گوش فرا دادم، همه ی این نام های نامطمئن را در لهجه ی عالی خودم می گفتم.

مشاهده لینک اصلی
شگفت آور پوچ است به جای بررسی، نمونه برداری از طنز است که می توانید انتظار داشته باشید. شما تصمیم می گیرید:) اجمالی: کشتی € œThe در آسمان در بسیار به همان شیوه که آجر dontâ € عمیق آویزان: â € œThey تنها یک سیارک کوچک به ساکنان توسط یک مرد انفرادی قدیمی که بارها ادعا کرد که هیچ چیز درست بود را کشف کرد، هر چند او بود بعدا کشف کرد که دروغ گفته است. \"بی وقفه:\" و بنابراین مشکل باقی ماند؛ تعداد زیادی از مردم متوسط ​​بودند و بیشتر، بدبخت هستند، حتی آنهایی که با watches.â دیجیتال € مرتبط: یک سیاره € œThis است - حال و یا به جای - یک مشکل، که این بود: بسیاری از مردم زندگی در آن را برای بسیار ناراضی بودند بیشتر وقتها بسیاری از راه حل برای این مشکل پیشنهاد شد، اما بسیاری از این دلیل در مجموع به تصریح قطعات سبز کوچک کاغذ که unhappy.â € شد تا حد زیادی با حرکت قطعه سبز کوچک کاغذ، که عجیب و غریب بود نگران بودند

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب راهنمای کهکشان برای اتواستاپ زن ها


 کتاب لرد جیم
 کتاب ماتیلدا
 کتاب گربه بلیتس
 کتاب دوشس ملفی
 کتاب ظلمت در نیمروز
 کتاب قلعه متحرک