کتاب زنی در کابین ۱۰

اثر روث ور از انتشارات نشر نون - مترجم: زهرا هدایتی-ادبیات انگلیس

Lo Blacklock، یک روزنامه نگار که برای مجله مسافرت می نویسد، فقط یک دوره طولانی دارد: یک هفته در یک کروز لوکس با تعداد انگشت شماری از کابین. آسمان روشن است، آب های آرام و روکش، مهمانان را به عنوان کشتی کروز منحصر به فرد، Aurora انتخاب کنید، سفر خود را در منظره دریای شمال آغاز می کند. در ابتدا، به نظر می رسد چیزی جز دلپذیر بودن نیست: کابین ها پشمالو هستند، مهمانی های شام درخشان هستند و مهمانان زیبا هستند. اما همانطور که هفته به طول می انجامد، بادهای سرسبز عرشه را شلاق می زنند، آسمان خاکستری سقوط می کند و شاهد چیزی است که او تنها می تواند به عنوان یک کابوس تاریک و وحشتناک توصیف کند: زنانی که به بیرون پرتاب می شوند. مشکل؟ همه مسافران به حساب می آیند و بنابراین، کشتی به عنوان اگر هیچ چیز اتفاق افتاده است، به رغم لس تلاش های ناامید برای انتقال چیزی (یا کسی) به وحشتناکی، وحشتناکی اشتباه است.


خرید کتاب زنی در کابین ۱۰
جستجوی کتاب زنی در کابین ۱۰ در گودریدز

معرفی کتاب زنی در کابین ۱۰ از نگاه کاربران
من فقط می دانستم که می خواهم این کتاب را دوست داشته باشم زیرا من پوشش را دوست دارم. من می دانم که تقریبا هرگز اتفاق نمی افتد =) سپس فکر می کردم این فقط می گذرد که همه می توانند در همه زمان ها مست بنشند و سپس به چیزهای احمقانه بگویند و در دوست پسر گریه کنند و بعضی دیگر بخورند و یک بدن را روی یک کشتی ببینند، ، خداحافظ. خوب، این نوعی شبیه آن بود. وقتی این کتاب را در شب گذشته برای اولین بار از این کتاب شروع کردم، نمی توانم آن را بگذارم. من می خواستم به کشتی بروم و ببینم چه اتفاقی افتاده است. پس از آنکه ما آنجا بودیم، می خواستم ادامه یابیم اما خواب مرا برد. آغاز داستان برای من bleh بود، زیرا فقط می خواستم به قایق بروم و هیچ دلیلی برای این شروع ندیدم. سپس هنگامی که شما در قایق هستید و شروع به استفاده از شخصیت اصلی، Lo Blacklock، شروع کردم به درک. لئو یک روزنامه نگار سفر است و سرانجام به سفر می رود زیرا رئیس او پیشگامان است. متاسفانه برای او، او می بیند بدن از قایق پرتاب می شود، هیچ کس او را باور ندارد، او هیچ اثبات ندارد و زمانی که او اثبات می کند، آن را حذف می شود. او شگفت زده می شود اگر دیوانه و یا چه. من فقط می خواستم به پایان برسم تا ببینم آنچه در جهان اتفاق می افتد و چه زمانی، چه زمانی و چه کاری انجام داد. من قطعا اینطور فکر نکردم که واقعا چه اتفاقی افتاد. سپس در طول کتاب، گزارش هایی از مرگ لئو بلکولک وجود داشت و بدن آنها را پیدا کرد و من آن را دوست داشتم، @ چه؟ این همه قطار دیوانه، er، قایق دیوانه، اما از آن لذت بردم. متاسفانه، من آن را به اندازه کافی دوست ندارم برای خرید کتاب با پوشش بسیار جذاب. یا من؟ وبلاگ من: لیست ملیسا مارتینز خواندن

مشاهده لینک اصلی
زن در کابین 10 وعده داده شد که خواندن شدید، اما همه پس از خواندن آن احساس خشم شدید شد. خشم، زیرا انتظار داشتم خیلی بیشتر از آنچه که نویسنده به وعده داده بود. این فرض یک رمان هیجان انگیز است، آن را نشان می دهد سوار rollercoaster. این رمان متأسفانه ناامیدی بزرگ من است. خیلی وقت صرف شده است. من به این کتاب گوش دادم چون کتاب های دیگری که قبلا خواندم بودم، و باید در هنگام رانندگی گوش کنم. راوی نداشتن صدای دلپذیر تر است، اما او هنوز کار خوب انجام داده است. من معتقدم که شخصیتی که نویسنده ایجاد کرده است، این است که مشکل است. بی ادب، متکبر و صادقانه کمی احمقانه است. من از تریلرها با طرح خوبی استفاده می کنم اما شخصیت های وحشتناکی دارد. این رمان دارای شخصیت های وحشتناک و یک طرح متوسط ​​است. همه اینها با Lo و یک رویداد مشخص در تخت او شروع شده است. این رویداد او را پارانوئید کرد و بیشتر آنچه را که در رمان اتفاق می افتد تحت تاثیر قرار داد. هنگامی که او در نهایت بر روی Aurora وارد شد، من فکر کردم که باید از اینجا واقعا خوب باشد، اما از همان ابتدای ورود او، شروع به گرفتن واقعا خسته کننده و مزاحم می شود. من دوست نداشتم رویکرد او به مردم را بپذیرم، حتی اگر توجیه به خاطر آنچه پیش از آن اتفاق افتاده بود، کمی بعید به نظر می رسید که کسی آن را بی ادب کند. اگر من شخصا او را دیدار کنم، احتمالا من از این مقدمه متنفرم. اوج رمان نباید حتی به عنوان یک نقطه اوج واقعی در نظر گرفته شود، زیرا هیچ کدام از آنها وجود ندارد. تمام آن ها با هم صحبت می کنند و با خدمه صحبت می کنند. این رمز و راز به نظر می رسد بسیار خسته کننده به نظر می رسد به طوری که همه آن را با طعنه و شکایت در مورد همه چیز. بخش آزار دهنده ترین رمان، پایان انحرافی و افشای راز است. خودشه؟ من 9 ساعت زندگی ام را صرف گوش دادن به این قطعه تلخه کردم؟ ایو با استفاده از کلیشه ها، تریلرهای بهتر را بخوانید. این احتمالا بیش از حد کتاب Ive خوانده شده در زندگی من است. من خوشحالم که یک کپی فیزیکی خریدم چون ممکن است آن را به فردی که من از آن متنفر هستم برسانم. من به شدت بر این باور هستم که اگر این را بخوانم، تغییری ایجاد نخواهد کرد، زیرا من به همان اندازه با نتیجه و شخصیت اصلی پریشان می شوم. بعد از چند روز، من نمی توانم بیش از یک ستاره را بدهم. هر گاه این رمان را به یاد می آورم، هیچ احساس مثبت یا احساسی نسبت به آن احساس نمی شود. اگر فقط می توانم در مورد رمان ها را فراموش کنم، این استفاده خوبی از این توانایی است.

مشاهده لینک اصلی
اگر من کاملا صادق باشم، با بالاترین انتظارات، این کتاب را ندیدم. در حقیقت، من حتی مطمئن نیستم که چه چیزی باعث درخواست کپی پیشرفته شد. این هیچ راز نیست، من یک طرفدار بزرگ در تاریکی، چوب تیره نبودم. بر خلاف بسیاری از خوانندگان دیگر، من آن را به نوعی آهسته و قابل پیش بینی بودم. این یکی از طرف دیگر - آن را کاملا برای من کار کرده است. کشتی کروز در وسط اقیانوس تبدیل به یک مکان مناسب برای یک داستان سرد بود. من می توانم احساس و جریان امواج القاء تهوع را احساس کنم، این وحشتی است که در محوطه های انفجاری ایجاد شده و ترس از اینکه در وسط هیچ جا به دام افتاده با هیچ ارتباطی با خانه نباشد. چطور وحشت زده؟ آیا می توانید تصور کنید که عقل خود را بر روی یک لوله از ریمل Maybelline تکان دهید؟ من می دانم، به نظر می رسد به نوعی احمقانه، درست است؟ این لوله قرض گرفته شده است و تنها اثبات این است که او زن را در کابین 10 دیده است. آیا ناپدید شدن آن لوله صورتی و سبز، ادعا می کند که او مردی را که از بالکن پرتاب می کند یا فقط تایید می کند € ™ رفته کاملا دیوانه â € œSorry، من می دانم که این به نظر می رسد بسیار عجیب و غریب، اما من تعجب کردم که آیا من می توانم برخی از ریمل مژه و ابرو قرض بدهید؟ â €\nمن می توانم به شما بگویم که نویسنده یک کار عالی انجام داد تا من را به همه سوالات بسپارد. من متقاعد شدم که همه چیز در ذهن من بود. او به طور سه گانه کاری را انجام داد. او اشتباه گرفته بود تا زمانی که نویسنده موفق به پرتاب کردن برخی از مسافران سایه دار دیگر. سپس احساس کردم شاید شاید یکی از آن اشتباه بود. چندین بار با نظریه هایم به عقب و جلو رفتم و در نهایت اشتباه کردم. من عاشق اشتباه هستم به طور جدی، آیا چیزی بهتر از خواندن تعلیق / هیجان وجود دارد و متوجه می شویم که شما کاملا بی پایه بوده اید؟ شروع کمی از ابتدای آهسته بود، اما خیلی زود برداشت، و بعد چیزی که می دانید، من نمی توانم ™ آن را پایین قرار دهید من خیلی خوشحالم، من این نویسنده را یک ضربه زد. من نمی توانم منتظر بمانم تا ببینم آنچه را که بعدا به ما می اندازد. ARC ارائه شده توسط Gallery / Scout Press و NetGalley در عوض برای بررسی صادقانه. *

مشاهده لینک اصلی
من نمی توانم بین 3.5 ستاره و 4 ستاره تصمیم بگیرم، اما از این خواندن لذت بردم! من کمی با آن مبارزه کردم اما از پایان کلیت لذت بردم. TW: تهاجم خانه، اضطراب (حملات وحشت زده)، سوء مصرف مواد، سوء استفاده جنسی کم کالری، احساس می کنم این یکی از آن کتاب هایی است که من در مورد آنها زیاد صحبت نمی کنم. من بزرگترین طرفدار نوشتن نبودم و ابتدا کمی خسته کننده بود، اما پایان داستان به نظر من هیجان و بسیار باهوش بود. من شگفت زده شدم که یک تصویر بسیار مثبت از دارو برای درمان بیماری روحی پیدا کنم. لرد ضد اضطراب برای اضطراب او طول می کشد و آنها را به عنوان بخش مهمی از عملکرد او رفتار می کند. او در اثر داروهایش از رنج بسیاری رنج می برد، اما او همچنان در تصمیمات مرتبط با تصمیماتش اطمینان دارد و واقعا من راضی است. صحنه ای که در زیر فرش گرفته شده است، که من را بسیار ناراحت. من حدس می زنم که آن را نادیده گرفته، زیرا آنها عاشقان گذشته هستند و یا هر دو مست بود، اما به هر دلیلی، من این صحنه را بسیار ناراحت کننده پیدا کردم. هرگز نباید از دستکاری غیرمسئولانه راحت شود. در مجموع، خواندن بیشتر لذت بخش است. پایان دادن به پیچ و تاب و خوب است هر چند به اندازه کافی برای تشکیل یک شروع خیلی خوب نیست، به نظر من.

مشاهده لینک اصلی
4 ستاره. بسیار مبهم! Lo Blacklock یک روزنامه نگار مسافرتی است که دعوت شده است تا به Aurora Borealis برود تا داستان جدیدی درباره کشتی جدیدش برای مجله اش منتشر کند. به نظر می رسد یک هفته دور در یک کابین لوکس لوکس برای تلفن های موبایل به عنوان یک رویا به حقیقت می پیوندند. بعد از همه، آپارتمان او فقط به هم ریخته بود و از آنجایی که او در مورد آن مضطرب بود، تا به حال از خواب بیدار شده بود. همانطور که پیش از رسیدن به شام ​​رسمی آماده می شود، Lo متوجه می شود که او ریمل مژه و ابرو را فراموش کرده است، بنابراین او در درب کابین 10 در کنار درب ضربه می زند تا لوله ای از Maybelline Mascara را از یک زن جوان زیبا بگیرد. (درست است که این باعث شد من فکر کنم که این کار را انجام می دهد؟ آیا من مطمئن هستم (به سادگی به دلیل عامل جوانه، اما هر چه!) هرگز، من منحرف می شود ..) در طول ساعت کوکتل و شام، Lo می شود sloshed. انتصاب کار او آخرین چیزی است که در ذهن اوست. در آن شب، او خواب آلود است و لوقا مطمئن است که کسی از بالکن از کابین 10 خارج شده است. لئو آن را به امنیت گزارش می دهد. هیچ یک از مسافرین یا کارکنان برای حساب کاربری خود ثبت نشده است. آیا او آنقدر مست بود که تصور می کرد؟ آیا او دیوانه شده است؟ هیچکس او را باور ندارد با این حال، او مطمئن است که چیزی بد اتفاق افتاده است. همانطور که تعظیم ایجاد می شود، خوانندگان ما احساس تنش را در چاله های معده ما، تعجب می کنند، آیا دیوانه است؟ اگر او نیست، چگونه هیچ کس نمی تواند داستان او را تایید کند؟ چه خبره؟ روت Ware کار خوبی در نگه داشتن من در لبه صندلی من انجام داد. من نمیتوانستم بفهمم معامله چیست. من اعتراف می کنم که چند مورد در مورد این کتاب واقعا باعث ناراحتی من شد (از این رو دلیل 4 امتیاز 5 ستاره). به طور خاص: وظیفه ی Loâ € ™ ثانیه و نگرانی او در مورد انجام آن، و رابطه او با یهودا، که من هرگز به شدت در مورد آن احساس نمی شد. من ریت دیگر رات (در یک Dark Dark Wood) را خوانده ام و از این خیلی بیشتر لذت بردم. من به نسخه صوتی کتاب این گوش دادم و فکر کردم راوی کار خوبی کرد. در 4/8/17 منتشر شده در Goodreads و آمازون.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب زنی در کابین ۱۰


 کتاب اتاق جیکب
 کتاب موسیقی شب
 کتاب گربه بلیتس
 کتاب طوطی فلوبر
 کتاب کسی برای دوشیزه بلندیش دسته گل ارکیده نفرستاد
 کتاب کیفر آتش (برج بابل)