کتاب مترسک و خدمتکارش

اثر فیلیپ پولمن از انتشارات پریان - مترجم: فرزاد فربد-ادبیات انگلیس

در منطقه‌ای روستایی، مترسکی را صاعقه می‌زند و او جان می‌گیرد. مترسک با پسربچهٔ ‫بی‌خانمانی آشنا می‌شود و او را به عنوان خدمتکار خود انتخاب می‌کند تا هر دو راهی سفری پرماجرا شوند.


خرید کتاب مترسک و خدمتکارش
جستجوی کتاب مترسک و خدمتکارش در گودریدز

معرفی کتاب مترسک و خدمتکارش از نگاه کاربران
من نمی دانم چرا من این کتاب را برای گوش دادن به سفر خود برداشت کردم اما انجام دادم. این دون کیشوت را به عنوان یک جادوگر به مبارزه می برد و او یک پسر جوان است که به او کمک می کند آنچه را که برای موفقیت نیاز دارد به دست بیاورد. داستان شیرین آن - با پایان شادتر از دون کیشوت.

مشاهده لینک اصلی
خواندن با صدای بلند با پسران بزرگ من، لذت بخش و احمقانه، و ارائه فرصت های بسیاری برای بحث در مورد واژگان انگلیسی با آنها.

مشاهده لینک اصلی
از شبجار جار کتابها عبور کرده است. شب یک زخم رعد و برق رفته و به زندگی می پیوندد و یک ماجراجویی عجیب و غریب به وجود می آید، زیرا - همراه با خدمتکار تازه استخدام شده (و بسیار گرسنه) جک - کلاهبردار جاده ای را می کشد جستجو از شهرت و ثروت و در نهایت خانه ... همه در حالی که توسط راهزنان، پرندگان، و همه نوع از دشمنان ترسناک دنبال دنبال می شود! نسخه کوتاه این بررسی خواهد بود @ آرام آرام، اما کمی طاقت فرسا @، اما از آنجایی که به شما نمی گوید، من به جزئیات کمی بیشتر می گویم ... داستان به صورت اپیزودیک گفته می شود، با حواس پرتی از یک ماجراجویی به بعد بدون فکر بسیار، و بسیاری از آن به نظر می رسد و نه flippant. Pullman به وضوح به دنبال یک آهنگ کمیک تر با این کتاب بود، و در حالی که برخی از قطعات طنز آمیز وجود دارد، به طور عمده من احساس می کنم که این علامت را با من از دست رفته است. روایت جکسون خوب بود، و من او را به عنوان یک شخصیت بسیار دوست داشتم؛ کلاه قرمزی فوق العاده احمقانه بود، اما جک به نظر می رسد همه ی خواسته هایش را در قدم گذاشت. من واقعا نقش پرندگان را در داستان دوست داشتم. به طور طبیعی، یک پرنده دشمن مرگبار است، اما (با برخی از مداخله از جک) نحوه ارتباط خود را با کلاه قرمزی در طول کتاب تغییر فوق العاده بود، و در یک صحنه عالی در نزدیکی پایان که در آن جادوگر قبل از عظیم کنگره پرندگان (از جمله Granny Raven که احتمالا بهترین شخصیت در کل کتاب است). طرح نیز در نهایت به خوبی به خوبی هم جمع شده بود و اگر چه پایان به نظر می رسید به طور همزمان کشف شده (توسط بیماری Scarecrows) و عجله کرد (در فصل چهارم نهایی که تمام پایان های شلوغ را برای همه به همراه می آورد، با این حال نقش بزرگ و کوچک آنها)، هنوز خوب بود.

مشاهده لینک اصلی
من قفسه های کتاب من را تصفیه کردم، و این یکی از آن آنجا بود که من کمی بودم. هرگز آن را کامل نخوانده اید، اما هنر زیبا است و مادرم همیشه برای خرید داستان های سختکوش زیبا برای کریسمس ها و تولد ها، به همین ترتیب بر روی آن برگزار شد. تصمیم گرفتم در واقع آن را بخوانم تا ببینید آیا میخواهم آن را حفظ کنم یا نه. من آن را دوست داشتم، و فکر می کنم احتمالا آن را دوست داشتم اگر آن را در زمانی که جوان بودم نیز انجام دادم. این یک داستان قدیمی و مدرن از ماجراجویی و دوستی است، و من واقعا احساس ظرافت طنز و کمدی باز را دوست داشتم و محیط ایتالیایی در یک رمان بچه ها طراوت می شد. من دوست داشتم که چگونه جزئیات هر فرد به اهمیت تبدیل شده و به پایان برسد. هنوز هم باعث دلتنگی من می شود، اما در حال حاضر نه تنها برای هنر / مقدار زمان، من آن را داشتم / چون هدیه ای بود.

مشاهده لینک اصلی
این کتاب با تکیه بر یک داستان واقعا شایان ستایش، لحظات طنز آمیز و تفسیری در مورد سیاست و جامعه پر شده است. بهترین روش برای توصیف این داستان این است که آن را به Don Quixote شباهت دارد. شما قهرمان شخصیت هستید که متشکل از کارشناسی، اعتماد به نفس است، اما ساده و بی تکلف است. و همدردی ناخوشایند اما سریع، که باید به طور مداوم او را از دردسر حفظ کند. رابطه میان شخصیت ها نیز در سراسر داستان توسعه می یابد و اعجوبه و بنده که نام او جک است، به عنوان یک روابط همزیستی مبتنی بر قدردانی و دوستی و نه فقط به استاد و بنده ارائه می دهد. این کتاب نه تنها برای بچه ها عالی است، بلکه برای بزرگسالان سرگرم کننده است، مخصوصا برای فصل هایی که سرگرم کننده در جنگ و زندگی ارتش و سیستم قضایی است. من به شدت این کتاب را برای بچه ها و بزرگسالان توصیه می کنم، برای طرفداران فیلیپ پولمن، و فقط کسی که از خنده خوب لذت می برد.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب مترسک و خدمتکارش


 کتاب به بی نهایت خوش آمدید
 کتاب جوانی
 کتاب پنج خوک کوچک
 کتاب آشنایی با برتراند راسل
 کتاب شرورترین دختر مدرسه مبصر می شود
 کتاب دیباچه ای بر فلسفه سیاسی سده های میانه