کتاب جایی که ماه نیست

اثر نیتان فایلر از انتشارات نشر نون - مترجم: محمد حکمت-ادبیات انگلیس

متیو هومز و برادر بزرگش در میانه‌ یک سفر تفریحی، نیمه‌شب دزدکی بیرون می‌روند اما تنها متیو به خانه بازمی‌گردد. ۱۰ سال بعد، متیو برایمان تعریف می‌کند که راهی پیدا کرده تا برادرش را برگرداند. آنچه به صورت ماجرای پسری گم‌شده آغاز می‌شود رفته‌رفته تبدیل می‌شود به داستان مرد شجاعی که مشتاقانه می‌کوشد بفهمد آن شب و در سال‌های بعدش چه بر سر خود و خانواده‌اش آمد.

این رمان بدون ‌هراس از نگاه به کنج تاریک دل‌ مخاطبانش، قدرتی را نشان او می‌دهد که ریشه در پایداری و عشق دارد.

جایی که ماه نیست اولین رمان نیتان فایلر است که ابتدا در انگلستان با عنوان «شوک سقوط» منتشر شد. فایلر برای این کتاب برنده‌ی جوایز ادبی متعددی از جمله جایزه‌ی کتاب سال کاستا شده است.


خرید کتاب جایی که ماه نیست
جستجوی کتاب جایی که ماه نیست در گودریدز

معرفی کتاب جایی که ماه نیست از نگاه کاربران
Omg، که پایان دادن !! من را برای دومین بار به دست آوردم П~So خوشحالم که تصمیم گرفتم آن را دوباره بخوانم 🠙 ŒðŸ »ðŸ»

مشاهده لینک اصلی
* 4.5 ستاره شوک سقوط داستان یک پسر است که به شدت به حافظه برادرش چسبیده است. از گناه، از ترس. چنین تصویری حیرت انگیز واقع گرایانه از بیماری روحی است که برای ادامه خواندن دشوار است، زیرا از یک نقطه خاص به بعد، هر صفحه یک قسمتی از قلب شما را می شکند. @ عصر یخبندان نقاشی های ستون سفید در فرش من را پوشانده است @ Filers writing ستون فقرات رمان. من اشتباه نکردم، نه تنها بخشی از کتاب، بلکه به نظر من، داستان را به یک سطح کاملا جدید ارتقا می دهد. گاهی اوقات احساس می کردم بدون خواندن خواندن خواندن داشتم، احساس کردم او داستان را به صورت شخصی به من می گفت و فقط کلمات بر روی کاغذ نبود. حتی از اولین صفحه این آشکار بود، زیرا این رمان یکی از بزرگترین پاراگراف های اول را که تا به حال خوانده شده بود، می داند. این کتاب من را به زمین آورد. خواندن، زمان زیادی است، فقط یک شکل دیگر سرگرمی است؛ چیزی که ما برای روشن شدن روزهایمان استفاده می کنیم، چرا که داستان های سرگرم کننده و امکانات بی پایان است، اما این قطعا یکی از آن رمان ها نیست. آرامش بخش، عجیب و غریب است اما او خیلی واقعی است. این موضوع به چندین موضوع جدی مانند بیماری روحی، گذار از زندگی و طبیعت انسانی پرداخته و به همین ترتیب نیز با آنها روبرو می شود و دیدگاه های جدیدی را ارائه می دهد و بینش مفیدی را ارائه می دهد. در کتاب، و این یک اسپویلر نیست، نگران نباشید، مت به ما می گوید که او با جدایی رویاها از واقعیت مشکل دارد. و حالا با پایان دادن به این کتاب، دقیقا می دانم که مت چیست؟ به همین دلیل دقیقا چطور درباره این کتاب احساس کردم. پرش به جلو و عقب در زمان بدون اطلاع کيفي شبيه به رويا مانند آن است که من بيشتر از آن لذت مي برم اما در بعضي مواقع احساس غيرضروري مي کنم و لذت بردن از بخشي خاص از کتاب را ناديده مي گيرم. باور نکردني بود شخصیت در مورد خواندن، اما او را به من احساس کاملا نا امید. ناامید شدم زیرا می خواستم او را به خوبی به خوبی بدست آورم و به نظر نمی رسید که حتی برای خودم بخواهد. اما این فقط به ما می دهد که چگونه این خانواده ها باید احساس کنند؛ چقدر دشوار است و هنوز هم این کار را می کند. این یک تصویر بزرگ از اعضای خانواده عاشقانه برای یکدیگر بود. به تکرار دوباره، این رمان بزرگ بود؛ فراموش نشدنی و قلب شکستن و واقعی است. به همه توصیه می شود.

مشاهده لینک اصلی
این دومین کتابی است که اخیرا خوانده ام، که من مطمئن نیستم که آیا آن را دوست داشت یا نه. چیزی که من دوست نداشت چیزی نبود، اما به همان اندازه چیزی نبود که کتاب را دوست داشته باشد. قرار بود که یک عنصر از تعلیق باشد، اما گاهی اوقات من فقط ناامید شدم، ما می دانستیم که سیمون در اوایل اوایل فوت کرد، اما کل کتاب منجر به چگونگی، که به سختی آن را حدس زده بود. شخصیتی که با بیشترین همکاری می کرد، پرستار پرستار بود، چه چیزی زن مهربان و مهربان. من واقعا از صحنه های خواندن لذت بردم که از او به چشم می خورد!

مشاهده لینک اصلی
4 ستاره داستان بسیار جالب در مورد از دست دادن یکی از عزیزان و غم و اندوه و اضطراب است که به دنبال. در مورد چگونگی از دست دادن می تواند بر کل خانواده تاثیر بگذارد و در این مورد، چگونه این از دست دادن می تواند ذهنی ذهن، بدن و روح افراد را فریب دهد؛ که ماتوی هومز (شخصیت اصلی) را در یک موسسه روانشناسی ملاقات کرد. این اولین و تنها رمان توسط ناتان فیلیر است. و برای اولین بار، آن بسیار لعنتی خوب بود! و شما کمی خوب یاد می گیرید که چطور زندگی خود را در یک موسسه روانپزشکی و زندگی روزمره ای که با آن زندگی می کنید را به پایان برسانید. 4 ستاره

مشاهده لینک اصلی
3.5

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب جایی که ماه نیست


 کتاب روزشمار خوشی در کسری از ثانیه
 کتاب دفاع سیسیلی
 کتاب گرگ های توی دیوار
 کتاب راهکاری برای موفقیت در مدرسه
 کتاب خون آشام
 کتاب مانفرد