کتاب خیابان نیوگراب

اثر جورج گیسینگ از انتشارات نشر آواز - مترجم: مینا سرابی-ادبیات انگلیس

خیابان جدید گراب یک رمان جورج گیسینگ است که در سال 1891 منتشر شده است، که در محافل ادبی و روزنامه نگاری 1880s لندن تنظیم شده است. جورج گیسینگ، در خیابان نیو گراب، مجددا یک میکروکومن جامعه ادبی لندن را ایجاد کرد، همانطور که او تجربه کرده بود. رمان او یک بار یک سند مهم اجتماعی و یک داستان است که ما را بی رحمانه به دنیای شیطان ادوین راردون، رمان نویس مبارزه و دوستان و آشنایان خود در خیابان گراب از جمله جاسپر Milvain، یک روزنامه نگار بلند پروازانه و آلفرد یول، تیره منتقد. در اینجا جیسسینگ جنگهای تلخ را به وجود می آورد (که در حراجی های مبهم و یا در اتاق خواندن موزه بریتانیا) بین یکپارچگی و دستورات بازار، فقر فقر و آسیب هایی که شکست و سختی ها به شخصیت انسانی می انجامد، به ارمغان می آورد و روابط


خرید کتاب خیابان نیوگراب
جستجوی کتاب خیابان نیوگراب در گودریدز

معرفی کتاب خیابان نیوگراب از نگاه کاربران
من مشکوک بودم که این کتاب را دوست دارم، چون دوست داشتم یکی دیگر از رمان Gissing، زنان عجیب (نگاه کنید به بررسی من). من کردم. خیابان جدید گراب در سال 1891 منتشر شد اما نمی توانست بیشتر در معرفت شناسی، نوازندگی، نوازندگی و نوشتن در زندگی نوشت. همانطور که در زنان عجیب و غریب، جیسینگ با شیوهای که در آن مواد می خواهد زندگی و آرمانها را تغییر دهد، مشغول است. در اینجا هیچ خائنانی وجود ندارد، اما با استعداد و متفکر، گمان می رود که شکست خورده باشد، در حالی که معشوقه و بازرگانان تمایل به موفقیت دارند. جیسینگ خیلی روانشناس است تا این همه ساده یا اخلاقی را به وجود آورد ... او فقط باعث می شود که آن را به اندازه کافی درست کند تا صدمه ببیند. پرتره او از ازدواج فروپاشی بین رمان نویس ادبی و همسر عمیق او، بسیار هیجان انگیز است و من را در نظر می گیرد که یکی دیگر از رمان فوق العاده ای است که در حال حاضر توجه زیادی به جاده انقلاب دارد.

مشاهده لینک اصلی
من خودم را در مورد این رمان می بینم. نیمی از من فکر می کند که فقط متوسط ​​خوب است، داستان های هوشمند، اواخر ویکتوریا / ادواردین، بدون چشم و پروسس استیونسون و یا حتی اشعار گرایی آرنولد بنت. نیمی دیگر فکر می کند که در واقع بی ثباتی چشم انداز و تقریبا بی رحمانه، به شیوه جالبی، دقیقا همان چیزی است که آن را با مارین یول، قهرمان آن نیست. خیابان جدید گراب در یادداشتی از طنز معاصر می افتد، زمانی که می بینیم که جوان جوانپناه Milvain، با بیان احساسات خویش در مورد خواندن اعدام ها، می گوید: «رضایتمندی خاصی در بازتاب این موضوع وجود ندارد». جاسپر دارای فرصت های زیادی برای لذت بردن از این احساسات خیرخواهانه است، زیرا او مسیر دشوار خود را برای موفقیت ادبی دنبال می کند. ظهور او از طرف دیگر به وسیله نمایشگرهای کوچکتر «نویسنده» مطرح شده است (داروین قطعا یک زیرنویس است) که به فقر، بیماری و ناامیدی میرسد. این باعث می شود رمان صدای افسرده، و باید با این موضوع باشد. در حقیقت، این واقعا خواندن لذت بخش است. اگر می توانم این را بدون صدایی بیش از حد نگران کننده بگویم، آن چیزی است که از اپرا صابون در مورد آن احساس می شود، با پخش بسیار گسترده ای از شخصیت های انحصاری که به هندسه های اخلاقی و عاطفی رضایت بخش تبدیل شده اند. این تنظیم بسیار جالب و واضح است: جهان نیمه نجیب زاده، نیمه خردسال روزنامه نگاری و انتشارات ادبی در 1880s لندن، با برخی از جزئیات، کنجکاویانه یادآور امروز است. ویلیپدیل، شخصیت جذابی جزئی، در نهایت، کار خود را با یک مدرسه غافلگیری برای نویسندگان امکان می دهد \"نوشتن نوشتن در ده درس\" و یک دوره ای از مقالات که هیچ اندازه ای بیش از دو اینچ طول ندارد، با هر یک اینچ شکسته شده به حداقل دو پاراگراف، برای خوانندگان â € œ قابل دسترس از توجه پایدار. â € برخی از جزئیات تاریخی در کتاب من جذاب بود. این یک گزارش عجیب و غریب از یک صبح در یک دودکش پر از دود است (\"هرچه سیاه و سفید سیاه و سفید ضخیم در هر گوشه ای از خانه نفوذ کرد، می توان آن را گداخت و طعم â € | â €). و من آن را دوست داشتم زمانی که سه کاراکتر در یک \"فروشگاه گوشت گاو\" â € œ لا â حالت \"شام â €\" شاید 1880s معادل سنت جان؟ گاهی اوقات لذت بردن از این جزئیات از قافیه چشمگیر تشکیل شده است. در این ژانر، من به خصوص از اشاره به \"یکی از شوخی ترین کوچه ها در بدترین بخش Islington\" لذت بردم.

مشاهده لینک اصلی
یک کتاب عالی است که عجیب است زیرا بسیاری از کاراکتر ها غیر قابل مقایسه هستند. سپس شاید شاید همین دلیل این است که یک کتاب عالی است زیرا همه شخصیت ها انسان هستند. Gissing یک تصویر بسیار خوب از زمان را رنگ می کند و چند کاراکتر، مخصوصا جاسپر، احساس می کنند که فقط می توانند از صفحه کار کنند. تنها دو کاراکتر صاف وجود دارد که همه آنهاست. چیزی در مورد تن و سبک نیز وجود دارد. آرزو می کنم که معلمان من در کالج این کتاب را اختصاص داده اند. عالیه.

مشاهده لینک اصلی
بدیهی است که یک کتاب در مورد گروهی از نویسندگان قرن بیست و مبارزه آنها برای یافتن موفقیت در بازار رو به رشد داستانی تحسین برانگیز در بازار، چنین بسیار وحشتناکی است. تقریبا به همان اندازه که Gissing، در عمل نهایی متا هر آنچه تصمیم گرفت، از طریق نوشتن schlock، تقاضای محبوبیت را به دست آورد. در ابتدا این را خواندم که هیجان زده بودم. اورول عاشق این رمان شد (اعدام جسورانه اعدام شخصیت های زنانه خود را کنار گذاشت)، آن را به طور پیوسته در 100 فهرست 100 رمان انگلیس نشان می دهد (من حدس می زنم که من باید آنها را نادیده بگیرم) و به نظر من، به عنوان یک نویسنده خودم، برای خواندن درباره ظهور از دوره مرگ و میر که در آن کیفیت بی نظیر سود. متأسفانه، آنقدر ذهن خسته کننده و خسته کننده است که شخصیت ها به اندازه یکنواختی، لکه دار شدن به یکدیگر و استفراغ کردن گفت و گو که هیچ کس در ذهن حق خود نمی گوید، هرگز نباید به آن اشاره کرد، و من معمولا نمی توانم انجام دهید مجموعه ای از شخصیت های اصلی نویسندگان جوان مشتاق از خلق و خوی های گوناگون و عواطف اجتماعی هستند، همه با دیدگاه های مختلف، من حدس می زنم، چگونه به عصر جدید تجدید نظر بی معنی به توده ها آغوش بگیرند. اساسا، یک کتاب برای نویسندگان نوشته شده است، متراکم و شلوغ است، شخصیت های موتورسیکلت برای سخن گفتن از چیزهای تاریک و تاریک تاریک در مورد چالش و مشکلات یک @ واقعی @ نویسنده روبرو می شود. توصیه من به نویسندگان می تواند به کمتر از طول پرواز: نوشتن. هیچگاه توقف نکن. روز کار خود را نگه دارید نوشتن. بله

مشاهده لینک اصلی
از بی بی سی رادیو 4 فوق العاده: هارولد پینتر داستان گروهی از نویسندگان ویکتوریا را با یکپارچگی و فقر روایت می کند. ستاره جاناتان فریث.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب خیابان نیوگراب


 کتاب تو و شگفتی های جهان
 کتاب آوریل پرده ها را پریشان می کند
 کتاب تک گویی های مدرن برای مردان
 کتاب پوست سالم
 کتاب تاریخ فلسفه (جلد ششم)
 کتاب شخصیت های دیگر خود را کشف کنید