کتاب مهمانی شکار

اثر لوسی فولی از انتشارات نشر نون - مترجم: محدثه احمدی-ادبیات انگلیس

«رمانی مهیج و خیره‌کننده، با تصویرسازی‌های فوق‌العاده و داستان عمیق؛ هوشمندانه چون آثار آگاتا کریستی. کتابی عالی برای طرفداران روث ور.»
اِی. جِی. فینهمه دعوت‎اند، همه مظنون‎اند...
مهمانی شکار اولین رمان معمایی لوسی فولی، نویسندة جوان بریتانیایی، است که در ایران با رمان پرمخاطب فهرست مهمانان معرفی شد. او دانش‎آموختة رشتة ادبیات انگلیسی است و سال‎ها ویراستار ادبیات داستانی بوده است. فولی در سال 2018، با الهام گرفتن از منطقه‎ای دورافتاده در اسکاتلند، رمان مهمانی شکار را منتشر کرد، رمانی که از همان ابتدا با استقبال بسیار خوب مخاطبان مواجه شده و پیوسته در فهرست پرمخاطب‌های ساندی تایمز قرار داشته است.
در تعطیلات کریسمس، گروهی از دوستان قدیمی، طبق سنتی ده‎ ساله، برای آغاز سال نو دور هم جمع می‎شوند. آن‌ها عمارتی ایدئال و دورافتاده در ارتفاعات اسکاتلند را انتخاب کرده‎اند؛ مکانی مناسب برای دور شدن از هیاهوی شهر و رسیدن به آرامش. در ابتدا، همه‎چیز خوب است: منظره‎ای فوق‎العاده، نوشیدن در کنار آتش، و مرور خاطرات. اما پس از گذشت ده سال خشم و کینه‎های پنهانی در دل اعضای گروه سنگینی می‎کند. در میان شور و هیجان آغاز سال نو، ناگهان ریسمان رفاقت پاره می‎شود؛
حالا یک نفر مُرده... و یک نفر قاتل است.
مهمانی شکار داستانی هول‌انگیز، رمزآلود و مهیج است با رگه‌های روان‌شناختی، به سبک آگاتا کریستی و روث ور.


خرید کتاب مهمانی شکار
جستجوی کتاب مهمانی شکار در گودریدز

معرفی کتاب مهمانی شکار از نگاه کاربران
کتاب های مرتبط با - کتاب مهمانی شکار


 کتاب فلسفه ورزی درباره دین
 کتاب راهنمای کشف قتل از یک دختر خوب
 کتاب پنگوئن ها
 کتاب بچه های جانوران و مادرانشان
 کتاب شمپانزه ها
 کتاب آب سنگ های مرجانی