کتاب پشت سرت را نگاه کن

اثر سی بل هاگ از انتشارات آموت - مترجم: آرتمیس مسعودی-ادبیات انگلیس

وقتی کلو بنسون از خواب بیدار می‌شود، متوجه می‌شود که ربوده شده و در یک دخمه زیرزمینی زندانی است اما اصلا به یاد نمی‌آورد چطور به آن‌جا آمده است. او از آن‌جا می‌گریزد اما کسی داستانش را باور نمی‌کند. به همسرش مظنون و ناچار می‌شود برای کشف واقعیت و برای زنده ماندن، ردپای خود را دنبال کند. اما چه کسی کلو را تعقیب می‌کند؟

«پشت سرت را نگاه کن» نوشته‌ «سی‌بل هاگ» تا کنون توانسته عنوان‌های متعددی از جمله پرفروش‌ترین رمان با موضوع زنان، دومین رمان پرفروش آمازون، پرفروش‌ترین رمان روانشناسی و پرفروش‌ترین رمان ژانر وحشت را از آن خود کند.

* پرفروش ترین رمان با «موضوع زنان»، دومین رمان پرفروش «آمازون»
* پرفروش ترین رمان «روانشناسی» و پرفروش ترین رمان «ژانر وحشت»


خرید کتاب پشت سرت را نگاه کن
جستجوی کتاب پشت سرت را نگاه کن در گودریدز

معرفی کتاب پشت سرت را نگاه کن از نگاه کاربران
† † OU O®UO§U UU، Oª OOE Ù ... Ù ... UO UOeO®U © UOE O'UUOe!

مشاهده لینک اصلی
چوپان از خواب بیدار شده در یک آرامگاه زیرزمینی با هیچ خاطره ای از چگونگی برداشت او پیدا نمی شود. او موفق به فرار می شود، اما هیچ کس معتقد است داستان او نیست. او مجبور است گام های خود را باز کند و حقیقت آنچه را که به او اتفاق افتاده است، بیابد. اما چه کسی می تواند اعتماد کند؟ و به همین دلیل است که او مانند دیگرانی که دنبالش می مانند احساس می کند؟ نگاهی به گذشته شما در سال های گذشته در فهرست خواندن خود قرار گرفته اید و اولین کتابی است که برای ضرب و شتم من به عنوان Challenge Backlist می خواندم. در حالی که داستان یک رمز و راز سریع و مداوم است، من فکر می کنم من کمی بیشتر انتظار می رود. با این حال، از آنجا که تنها مقدمه ای که برای معرفی سیبل هاج در سال گذشته منتشر شد، @ Untouchable @ در سال گذشته بود، کاملا موافقم که شاید انتظارات من خیلی بالا بود. فصل باز شدن واقعا شما را می کشد و نویسنده باعث ایجاد شگفت انگیز در تنظیم صحنه می شود. من تقریبا احساس کردم که من در آنجا با Chloe بودم، احساس وحشت، ترس و ناامیدی زمانی که متوجه شدم کجاست. مطمئنا شما برای او ریشه می کنید وقتی روشن می شود هیچ کس او را باور نمی کند و من از دیدن این سفر با او برای پیدا کردن سرنخ ها لذت می برم. این یکی از آن قطعه هایی است که شما نمی توانید بیش از حد به خاطر ترس از آشکار شدن همه چیز بگوئید. فکر کردم کمی پیش بینی شده بود، خیلی زود متوجه شدم چه اتفاقی افتاده است. علیرغم نویسندگان تلاشهای شجاعانه برای اضافه کردن چند گونه مرغ قرمز، من از ایده من خودداری نکردم و امیدوار بودم که یک پیچ و تاب عظیم فقط در گوشه ای باشد. اما هیچ کدام از این ها باعث نشد که من بخواهم جلوی خواندن را بگیرم یا احساس کنم که داستان در حال کشیدن است. در 238 صفحه، آن را بسیار سریع خواندن با طرح بزرگ، اگر کمی ناامید کننده است، اما هنوز بسیار لذت بخش است، بنابراین من قطعا یک کتاب دیگر توسط این نویسنده را بخوانید.

مشاهده لینک اصلی
هنگامی که ما برای اولین بار ملاقات کنیم Chloe او در تاریک زمین بیدار است، دست و پا او را محدود، بدون سرنخ در جایی که او و یا چگونه او آنجا، اما او می داند که چیزی بسیار اشتباه است، زندگی او در معرض خطر است و او باید فرار! من فکر می کنم وقتی که به شما بگویم که او موفق می شود از زندان خود دور شود، به من محکوم می شود. به دنبال آن یک کابوس سردرگمی و ترور است. او در بیمارستان بستری است، با شوهرش همجواری می کند، هنوز هنوز حافظه اش با آمنیای کامل چند هفته گذشته باقی مانده است. همه او مطمئن است که کسی که می خواهد او مرده است - اما هیچ کس به نظر می رسد او را باور نمی کند زمانی که او می گوید او ربوده شده است، نه پزشکان و یا پلیس حتی شوهر او. بنابراین بسیاری از شک و تردید مطرح می شود به داستان او شروع به شک خود و به طور فزایندهای آشکار می شود که شوهرش دروغ می گوید در مورد برخی از حوادث ناشی از مصائب جسمی او احساس تنهایی و او به کسی اعتماد ندارد. شوهر او شروع به ظاهر شدن به عنوان یک شخصیت کاملا ناخوشایند است، اما مطمئنا او نمی توانست درگیر اسارت مقتول او اما اگر شما نمی توانید به شوهر خود اعتماد کنید که می تواند به یک داستان پیچیده اعتماد کند، خیلی زود و دراماتیک است و من واقعا با Chloe مشغول به کار بودم، هرچند من در نهایت فریاد زدند به خاطر به خاطر اینکه چرا شما با این خزش در وهله اول هستید؟ نویسنده به طرز محسوسی شک و تردید می کند و دوبلف ها را در هر نوبت تا زمانی که مطمئن باشید می دانید که چه اتفاقی می افتد و سپس یک تکه تکه از شک و تردید درست مثل آن را با Chloe است. یک داستان هوشمندانه و فریبنده (بدون زاویه در نظر گرفته شده) من کاملا لذت می برد، فقط با یک زن و شوهر از اختلافات کوچک که نزدیک به پایان ظاهر شد که به اندازه کافی برای غلبه بر لذت من. من با تشکر از Netgalley برای نسخه کتاب که آنها را به من ارائه شده است.

مشاهده لینک اصلی
من در ابتدا این دو ستاره را به دلیل خواندن آسان خواندن، اما در سراسر داستان، من بی قرار بود، بنابراین فکر کردم که چرا ستاره اضافی آن را هنگامی که من تلاش کردم از طریق آن را دریافت کنم؟ به هر حال، اطلاعات زیادی تکرار شد و شخصیت اصلی تحریک کننده و فاقد شخصیت بود. شما می توانید بگویید که همسرش لیام او را به همین شیوه به یک همسر خرد تبدیل کرد، اما من هیچ مدرکی برای آنچه که او قبل از دیدار او بود، داده نشد. در کل، شخصیت ها عمق نداشتند. اگر چه، چند لحظه خنده دار غیر منتظره وجود داشت که در روایت من را خجالت زده کرد، فقط احساس کردم که خواندن یک گزارش بسیار خسته کننده از روال روزمره زنانه ... توصیه نمی شود. اجتناب کردن.

مشاهده لینک اصلی
خیلی چیزهای زیادی در مورد این یکی بگم. این یکی دیگر از هیجان انگیز روانشناسی پیچیده است که من واقعا واقعا هیجان نیست. فرضیه بودن Chloe Benson در تاریکی بیدار می شود، بعد از مدتی متوجه می شود که در نوعی پناهگاه قرار می گیرد، بقیه رمان ها را می گذراند که تلاش می کنند با هم بچرخند و در جایی دیگر، فرار می کند. خیلی زیاد است آن کمی پیچیده است در قطعات اما سرنخ قطعا وجود دارد و شما آنها را تحقق زمانی که شما به پایان می رسد. لذت بخش برای خواندن برای بسیاری از من مطمئن هستم. برای من خوب بود، چیزی بیشتر از این نیست. آیا من آن را توصیه می کنم؟ مطمئن نیستم که صادق باشم

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب پشت سرت را نگاه کن


 کتاب دوقلوهای یخی
 کتاب شهر و شهر
 کتاب تادئوش کانتور
 کتاب رهایت می کنم
 کتاب پسری با قلب گوسفند
 کتاب شرارتی زیر آفتاب